?

Log in

No account? Create an account

редактор · по · крови, · по · обстоятельствам · и · по · умолчанию


Конкурс рецензій у переддень фестивалю Юкон-2013

Свежие записи · Архив · Друзья · Личная информация

* * *
Будь-яка пригода має з чогось починатися... банально, проте навіть тут це правда...
(с) Льюїс КерроллЛітературна частина Юкону-2013 обіцяє бути аж надто незвичайною, цікавою та різноманітною. Такого ви ще не бачили - можу голову закласти (не свою, звісно, бо хто тоді реалізовуватиме для вас усе мною понавигадуване?)))
Літературна частина Юкону-2013 обіцяє не лице інтригувати, а й відповідати за сказане.
І аби не відкладати це сказане, ми починаємо літературну частину фестивалю задовго до 5 грудня - тобто простозараз, і починаємо ми іі із сюрпризів та подарунків. А саме: фестиваль Юкон-2013 дарує


2 путівки* на фестиваль для переможців
Конкурсу рецензій на твори авторів-гостей фестивалю
(*путівка включає організаційний внесок та проживання за середнім тарифом)
Ви маєте лишень доїхати!

Що це за конкурс?
Як вам відомо з минулого року, ми привозимо на фестиваль письменників - авторам є чим поділитися з представниками рольового руху, а ролевикам цікаво поспілкуватися з авторами.
У цьому році ми також вирішили зробити подарунок не лише гостям, а й пересічним учасникам фестивалю і шанувальникам творчості цих авторів, - усім, хто не не проти витратити кілька днів на шалене свято, що зветься Юкон-2013.
Інакше кажучи, ми готові надати 2 пільгових місця для переможців конкурсу рецензій, написаних на твори гостей цьогорічного фестивалю - письменників Ксенії Медведевич, Людмили Астахової, Володимира Арєнєва та Олега Сіліна.

Не так вже й важливо, скільки вам відомо про рольовий світ, скільки ви маєте досвіду та котрий за рахунком у вас цей фестиваль... А хоча б і перший! Якщо ви також, як і ми, прагнете зануритися на кілька днів у божевільний карнавал веселої гри, якщо вас не лякають травестія, бурлеск та епатаж, якщо ви згодні, що казка має більше істини, аніж найсуворіша правда... Якщо ви любите читати так само, як і ми, і здатні перетворити власні думки та емоції на слова письмового тексту - це ваш шанс, ваш виграшний білет і ваша удача.
І хай вам пощастить!


Умови конкурсу

 1. Конкурс має 2 частини - конкурс рецензій, написаних українською мовою (проводиться Олегом Сіліним та Сергієм Торенком на сайті літпроекту україномовної фантастики "Зоряна Фортеця"), і конкурс рецензій, написаних російською мовою (проводится Ксенією Медведевич, Людмилою Астаховою, Володимиром Арєнєвим та Олегом Силіним у їхніх блогах).

 2. Рецензії можна писати на будь-якй твір авторів-гостей фестивалю (Ксенії Медведевич, Людмили Астахової, Володимира Арєнєва, Олега Сіліна), незалежно від того, написаний був твір самостійно чи у співавторстві з іншими авторами, а також де і коли опублікований - електронна чи паперова книга, сторінка сайту, блог автора тощо. Обмежень щодо жанру і обсягу творів, вибраних для рецензування, немає, але якщо ви берете малу форму, то таких творів має біти шонайменше 2 для одної рецензії.

 3. Конкурс відбуватиметься у 2 етапи. Перший етап триває до 5 листопада і проводиться у блогах авторів. Кожен автор викладає пост-оголошення, а учасники конкурсу викладають посилання на власні рецензії на твори цього автора під постом-оголошенням в коментарі першого рівня (коментар має включати назву рецензії, назву рецензованого твору та посилання). По закінченню першого етапу автор на власний розсуд обирає 2 найкращі рецензії на власні твори. Другий етап (відбудеться між 5 и 10 листопада на сайте Юкону** ) - загальне відкрите голосування за найкращу рецензію російською та украйнською мовами, по кожній частині конкурсу окремо. Про другийетап конкурсу буде оголошено окремо. В кожній частині конкурсу матимемо по 1 переможцю - саме вони отримають путівки.

 4. Взяти участь у конкурсі може будь-хто (звісно, якщо він повнлітній і дієздатний).

 5. Кількість рецензій від одного учасника необмжена. Один учасник може писати рецензії будь-якою з указаних мов (українською, російською) на твори будь-кого з означених авторів і подавати їх відповідно на сайт "Зоряної Фортеці" (рецензії, написані українською мовою) та до постів авторів (рецензії, написані російською мовою).

 6. Автор можепублікувати/репостити/цитувати уривки та цілі рецензії (з указанням авторства), якщо вони йому до вподоби, це не порушує умов конкурсу та не дає переваг учасникам.

**Сайт Юкона на разі на техничному обслуговуванні, проте за тиждень почне працювати. Адреса сайту: http://youkon.com.ua/Правила оформлення рецензій

 1. Рецензія має бути опублікована на будь-якому відкритому ресурсі у відкритому доступі (жж, фейсбук, вконтакт, інші соцмережі з відкритим доступом для незареєстрованих читачів) у період з 23 вересня по 5 листопада 2013 року. Також до участі у конкурсі допускаються рецензії, написані протягом 2013 року - проте вони мають бути опубліковані знову і оформлені відповідно до правил конкурсу.

 2. На початку обов’язково має бути вказано, на який сама твір написана рецензія, автор твору і при можливості - джерело (патерова чи електронна книга, сторінка сайту Самвидав, іншого сайту, форуму, блогу тощо).

 3. Рецензії українською мовою мають бути опубліковані в блозі автора рецензії, а повний текст присланий на сайт літпроекту "Зоряна Фортеця" (см. відповідний пост на сайті літпроекту).

 4. Рецензії російською мовою мають бути донесені до автора рецензованого твору - тобто необхідно прийти в блог автора твору, знайти пост про конкурс і коментарем першого рівня вказати назву рецензії, назву рецензованого твору та дати посилання на повний текст рецензії. Самі рецезію в коментар вставляти непотрібно. (Наприклад, посилання на рецензію на цикл Людмили Астахової та Яни Горшкової "Пам’ятай про життя" розміщуємо у пості про конкурс в журналі Людмили Астахової, на книгу "Яструб халіфа" - у журналі Ксенії Медведевич тощо).

 5. Обсяг рецензій від 2 до 10 тисяч знаків.

 6. Зміст має відповідати жанру рецензії (гугль допоможе). Славослів’я та суцільне цитування рецензією не є і до конкурсу не приймаються.

 7. Для рецензування можна брати малу форму, але у цьому випадку таких творів має біти шонайменше 2 для одної рецензії.

 8. Частина рецензії може бути схована під кат/спойлер.

 9. В кінці рецензії обов’язково має бути ьанер (див нижче). Банер не має ховатися під кат.

 10. Для участі у конкурсі рецензій, написаних українською мовою - слідкуйте за повідомленнями на сайті літпроекту "Зоряна Фортеця".

 11. Для участі у конкурсі рецензій, написаних російською мовою - слідкуйте за повідомленнями у блогах Ксенії Медведевич (grey_koala ), Людмили Астахової (irien24 ), Володимира Арєнєва (авторська сторінка на Фантлабі http://fantlab.ru/user3068/blog) и Олега Сіліна (skaerman ).

 12. Рецензії російською та українською мовами мають бути самостійними і не повинні дублювати чи парекладати одна одну. Інакше вони обидві не зараховуються.

 13. Якщо ви не маєте власного блогу, але бажаєта взяти участь у конкурсі, ви можете домовитися з тим, у кого такий блог є (або зі мною) про публікацію. не забудьте вказати ім’я та контакти для зв’язку.

Крім того фіналістів першого тура, хто доїде до фестивалю, чекає особливий сюрприз. Що саме - на разі таємниця, але я впевнена, приз вас не розчарує ))


Код для вставки баннера:
Детальніше про фестиваль Юкон-2013 вы можете дізнатися за посиланнями:
Сайт фестивалю http://youkon.com.ua (на разі на техобслуговуванні, але має запрацювати)
LiveJournal спільнота «Юкон» http://community.livejournal.com/you_kon/
Група ВКонтакті http://vkontakte.ru/club6084661 This entry was originally posted at http://tawropola.dreamwidth.org/336263.html. Please comment there using OpenID.
* * *